haber
Karabükspor maçı organizasyonumuz
Karabükspor maçı organizasyonumuz - 02.03.2017


Takımımızın Karabükspor ile oynayacağı müsabaka öncesinde grubumuzun organizasyonu belli oldu.

Buna göre VİRA ÜNİ saat 15:30’dan itibaren kampüste TİTİA önünde toplanmaya başlayacak.

Beşirli Kiler Market arkasındaki yeni toplanma yerimiz Fodik’te grubumuzun tüm üyelerinin buluşma saati ise 16:30.

18:30’da da Fodik’ten hareket ederek 19:00’dan itibaren Doğu Tribün J Bloktaki yerimizi alacağız.

Tüm üyelerimizi, taraftarlarımızı formaları, atkılarıyla tribünümüze bekliyoruz.

VİRA


Bu haber 1863 kez okundu
3 Temmuz 2011’de başlayan süreçte, söz konusu şike eylemleri tespit ve ispat edilmesine; UEFA, CAS ve İsviçre Federal Mahkemesi kararlarıyla 2011’de şike yapıldığı kesinleşmiş olmasına karşın kulübümüzün hakları teslim edilmemiş, suç cezasız bırakılmıştır.
VİRA 8 YAŞINDA!
Fenerbahçe ile oynayacağımız müsabakada grubumuzun bulunduğu Doğu Tribünde sezonun ilk koreografisini gerçekleştireceğiz.
Yerel bir gazetede genç yıldızımız Yusuf Yazıcı'nın LÖSEV'e yardım yaptığı haberi yer almış, LÖSEV Başkanı Üstün Ezer de bu haberi alıntılayarak pek de hoş olmayan bir uslüpla bu şekilde bir yardımın LÖSEV'e ulaşmadığını belirtmişti.
Trabzonsporumuzun 50. kuruluş yıldönümü nedeniyle yapılacak olan etkinlikler öncesinde saat: 17:30'da Beşirli Fodik'te bir araya geleceğiz.
Geçen sezon olduğu gibi bu sezon da grubumuzun yer alacağı Doğu Tribün J blok için kombine ücretini denkleştiremeyen üyelerimiz, aramıza katılmak isteyen taraftarlarımız için yalnızca üyelerimizin katkı sağlamasına izin verdiğimiz bir kombine havuzu projesi planladık.
SAYFA
<<1 - 2 - 3 - 4 - 5>>