haber
Yeni Stadımızda İlk Koreografi
Yeni Stadımızda İlk Koreografi - 08.03.2017


Sevgili üyelerimiz, taraftarlarımız...

Yeni stadımız Medical Park Arena’da yapılacak ilk koreografi için ön hazırlıklarımızı tamamlamak üzereyiz. Bu koreografi Trabzonspor tribünlerinde profesyonel anlamda yapılan ilk koreografi de olacak aynı zamanda.

Tüm organizasyonlarımızda olduğu gibi bu projeyi de öncelikle üyelerimiz olmak üzere, katkı vermek isteyen taraftarlarımızın desteğiyle hayata geçireceğiz.

Şüphesiz başta bizler, tüm taraftarlarımız bu tip çalışmaların Trabzonspor tribünlerinde de artık yer almasını istiyor fakat oldukça maliyetli bir iş olacağını belirtmekte yarar var.

Bu nedenle öncelikle VİRA Üyelik Sistemi ile aramıza katılan, üyelik işlemleri tamamlanmış 2000'e yakın üyemizin katkısını beklediğimizi belirtmek isteriz. 

Aynı şekilde bu çalışmaya katkı vermek isteyen taraftarlarımızın da olacağına, kulübümüze yük olmadan omuz omuza vererek bu işin üstesinden geleceğimize inancımız tam.

Zamanı etkin kullanabilmek adına malzeme ihtiyacımızı hafta sonuna kadar karşılamamız gerekiyor.

Bu organizasyon için hedefimiz tabi ki Galatasaray maçıdır. Bu anlamdaki ilk çalışmamız olacak olması, stadımızın çatı sisteminin bu tip bir çalışma için bazı teknik farklılıkları olması, kurulumun zaman alacak olması nedeniyle Galatasaray maçına yetiştirememe olasılığımız da var fakat bizler gece gündüz çalışarak bu ihtimali ortadan kaldırmak için her şeyi yapacağız.

Ve yine tüm organizasyonlarımızda olduğu gibi, tüm katkılarınızı da, yapılan harcamaları da, görüntüleri de organizasyon boyunca şeffaf bir şekilde sizlerle paylaşacağız.

Umuyoruz ki tüm üyelerimizin, taraftarlarımızın katkısı, VİRA Koreografi Ekibinin özverili çalışmasıyla koreografi anlamında güzel bir başlangıca imza atacağız.

Destek vermek için aşağıdaki hesap numaralarına desteğinizi yatırdıktan sonra virakoreografi@gmail.com adresine Ad Soyad ve yatırdığınız miktarı belirten bir mail göndermenizi rica ediyoruz. 
 

HESAP NUMARALARIMIZ

ZİRAAT BANKASI

HESAP SAHİBİ: SERHAT ŞERİT
ŞUBE KODU: 1225
HESAP NO: 6222 3883 5001
IBAN: TR 5300 0100 1225 6222 3883 5001
HESAP NUMARALARIMIZ

GARANTİ BANKASI

HESAP SAHİBİ: MUHAMMET ONUR YAZICI
ŞUBE KODU: 158
HESAP NO: 6632428
IBAN: TR04 0006 2000 1580 0006 632428

 

VİRA


Bu haber 10581 kez okundu
Kulübümüz ne yazık ki son iki dönemdir tarihinin en kötü günlerini yaşıyor. Hem ekonomik hem de sportif açıdan karşı karşıya kaldığımız tablo uzun yıllar boyunca mücadele etmemizi gerektirecek bir noktaya ulaşmış durumda.
3 Temmuz 2011’de başlayan süreçte, söz konusu şike eylemleri tespit ve ispat edilmesine; UEFA, CAS ve İsviçre Federal Mahkemesi kararlarıyla 2011’de şike yapıldığı kesinleşmiş olmasına karşın kulübümüzün hakları teslim edilmemiş, suç cezasız bırakılmıştır.
VİRA 8 YAŞINDA!
Fenerbahçe ile oynayacağımız müsabakada grubumuzun bulunduğu Doğu Tribünde sezonun ilk koreografisini gerçekleştireceğiz.
Yerel bir gazetede genç yıldızımız Yusuf Yazıcı'nın LÖSEV'e yardım yaptığı haberi yer almış, LÖSEV Başkanı Üstün Ezer de bu haberi alıntılayarak pek de hoş olmayan bir uslüpla bu şekilde bir yardımın LÖSEV'e ulaşmadığını belirtmişti.
Trabzonsporumuzun 50. kuruluş yıldönümü nedeniyle yapılacak olan etkinlikler öncesinde saat: 17:30'da Beşirli Fodik'te bir araya geleceğiz.
SAYFA
<<1 - 2 - 3 - 4 - 5>>