haber
50. kuruluş yıldönümü organizasyonumuz
50. kuruluş yıldönümü organizasyonumuz - 01.08.2017

 

Trabzonsporumuzun 50. kuruluş yıldönümü nedeniyle yapılacak olan etkinlikler öncesinde saat: 17:30'da Beşirli Fodik'te bir araya geleceğiz.

Medical Park Stadyumu'nda gerçekleşecek etkinlikler öncesi 19:00’da da Fodik’ten hareket ederek 19:30’dan itibaren Doğu Tribün J Bloktaki yerimizi alacağız.

Deportivo Alaves ile yapılacak dostluk maçının ardından stadyumumuzun arka tarafında sahilde büyük bir meşale gösterisi gerçekleştirilecektir.

Vira için emek veren tüm üyelerimizi,bizimle olmak isteyen,kendini Viralı hisseden tüm taraftarlarımızı önce Fodik'e sonra da tribünümüze bekliyoruz.

Trabzonspor'u Trabzonspor yapan değerlerini yarına taşımak,daha güçlü bir Trabzonspor etrafında bütünleşmek için #ViraTribünündeBuluşalım

 

 


Bu haber 3045 kez okundu
Kulübümüz ne yazık ki son iki dönemdir tarihinin en kötü günlerini yaşıyor. Hem ekonomik hem de sportif açıdan karşı karşıya kaldığımız tablo uzun yıllar boyunca mücadele etmemizi gerektirecek bir noktaya ulaşmış durumda.
3 Temmuz 2011’de başlayan süreçte, söz konusu şike eylemleri tespit ve ispat edilmesine; UEFA, CAS ve İsviçre Federal Mahkemesi kararlarıyla 2011’de şike yapıldığı kesinleşmiş olmasına karşın kulübümüzün hakları teslim edilmemiş, suç cezasız bırakılmıştır.
VİRA 8 YAŞINDA!
Fenerbahçe ile oynayacağımız müsabakada grubumuzun bulunduğu Doğu Tribünde sezonun ilk koreografisini gerçekleştireceğiz.
Yerel bir gazetede genç yıldızımız Yusuf Yazıcı'nın LÖSEV'e yardım yaptığı haberi yer almış, LÖSEV Başkanı Üstün Ezer de bu haberi alıntılayarak pek de hoş olmayan bir uslüpla bu şekilde bir yardımın LÖSEV'e ulaşmadığını belirtmişti.
Geçen sezon olduğu gibi bu sezon da grubumuzun yer alacağı Doğu Tribün J blok için kombine ücretini denkleştiremeyen üyelerimiz, aramıza katılmak isteyen taraftarlarımız için yalnızca üyelerimizin katkı sağlamasına izin verdiğimiz bir kombine havuzu projesi planladık.
SAYFA
<<1 - 2 - 3 - 4 - 5>>