haber
50. kuruluş yıldönümü organizasyonumuz
50. kuruluş yıldönümü organizasyonumuz - 01.08.2017

 

Trabzonsporumuzun 50. kuruluş yıldönümü nedeniyle yapılacak olan etkinlikler öncesinde saat: 17:30'da Beşirli Fodik'te bir araya geleceğiz.

Medical Park Stadyumu'nda gerçekleşecek etkinlikler öncesi 19:00’da da Fodik’ten hareket ederek 19:30’dan itibaren Doğu Tribün J Bloktaki yerimizi alacağız.

Deportivo Alaves ile yapılacak dostluk maçının ardından stadyumumuzun arka tarafında sahilde büyük bir meşale gösterisi gerçekleştirilecektir.

Vira için emek veren tüm üyelerimizi,bizimle olmak isteyen,kendini Viralı hisseden tüm taraftarlarımızı önce Fodik'e sonra da tribünümüze bekliyoruz.

Trabzonspor'u Trabzonspor yapan değerlerini yarına taşımak,daha güçlü bir Trabzonspor etrafında bütünleşmek için #ViraTribünündeBuluşalım

 

 


Bu haber 6738 kez okundu
Geliri koreografi organizasyonumuz için kullanılacak VİRA Atkılarının ilk etap ön satışını bugün itibariyle tamamladık.
Geliri koreografi organizasyonumuz için kullanılacak yeni VİRA atkısı için ön satışa başladık.
Kısa süre önce resmi kuruluş işlemlerini tamamladığımız derneğimiz için üyelik alımına başladık.
Başakşehir ile oynayacağımız müsabakada yeni yılın ilk koreografisini gerçekleştirmek için çalışmalara başladık.
Kulübümüz ne yazık ki son iki dönemdir tarihinin en kötü günlerini yaşıyor. Hem ekonomik hem de sportif açıdan karşı karşıya kaldığımız tablo uzun yıllar boyunca mücadele etmemizi gerektirecek bir noktaya ulaşmış durumda.
3 Temmuz 2011’de başlayan süreçte, söz konusu şike eylemleri tespit ve ispat edilmesine; UEFA, CAS ve İsviçre Federal Mahkemesi kararlarıyla 2011’de şike yapıldığı kesinleşmiş olmasına karşın kulübümüzün hakları teslim edilmemiş, suç cezasız bırakılmıştır.
SAYFA
<<1 - 2 - 3 - 4 - 5>>