haber
CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN!
CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN! - 29.10.2016


Laik, demokratik Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 93. yıldönümünü kutlamanın gururunu yaşıyoruz.

Bizlere bu eşsiz mirası bırakan ulu önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ü ve kahraman silah arkadaşlarını sevgi ve saygıyla bir kez daha anıyor, tüm ulusumuzun Cumhuriyet Bayramı'nı kutluyoruz.

VİRA

 

 

 

 

 

 

 


Bu haber 1308 kez okundu
3 Temmuz 2011’de başlayan süreçte, söz konusu şike eylemleri tespit ve ispat edilmesine; UEFA, CAS ve İsviçre Federal Mahkemesi kararlarıyla 2011’de şike yapıldığı kesinleşmiş olmasına karşın kulübümüzün hakları teslim edilmemiş, suç cezasız bırakılmıştır.
VİRA 8 YAŞINDA!
Fenerbahçe ile oynayacağımız müsabakada grubumuzun bulunduğu Doğu Tribünde sezonun ilk koreografisini gerçekleştireceğiz.
Yerel bir gazetede genç yıldızımız Yusuf Yazıcı'nın LÖSEV'e yardım yaptığı haberi yer almış, LÖSEV Başkanı Üstün Ezer de bu haberi alıntılayarak pek de hoş olmayan bir uslüpla bu şekilde bir yardımın LÖSEV'e ulaşmadığını belirtmişti.
Trabzonsporumuzun 50. kuruluş yıldönümü nedeniyle yapılacak olan etkinlikler öncesinde saat: 17:30'da Beşirli Fodik'te bir araya geleceğiz.
Geçen sezon olduğu gibi bu sezon da grubumuzun yer alacağı Doğu Tribün J blok için kombine ücretini denkleştiremeyen üyelerimiz, aramıza katılmak isteyen taraftarlarımız için yalnızca üyelerimizin katkı sağlamasına izin verdiğimiz bir kombine havuzu projesi planladık.
SAYFA
<<1 - 2 - 3 - 4 - 5>>