haber
VİRA 7 YAŞINDA!
VİRA 7 YAŞINDA! - 23.01.2017


Bugün 23 Ocak 2017...

7 yıl önce bugün, büyük bir hayalle "VİRA" dediğimiz bu yolculukta önemli bir yol katetmiş olmanın mutluluğunu, gururunu yaşıyoruz.

Bugüne kadar her kesimden, bize inanan, güvenen destek veren herkese yürekten teşekkür ederiz. Bize eşlik eden, emek veren, bizimle üzülen, bizimle sevinen herkese...

Kazım'ın, Dozer'in, Kadir'in Trabzonspor'unu korumak, doğru temsil etmek ve büyütmek için var gücümüzle çalışmaya, üretmeye ve bugüne kadar olduğu gibi hep dik durmaya devam edeceğiz.

Güzel günler göreceğiz.
Güneşli günler! 

#Vira7Yaşında 

VİRA

 


Bu haber 1743 kez okundu
Kulübümüz ne yazık ki son iki dönemdir tarihinin en kötü günlerini yaşıyor. Hem ekonomik hem de sportif açıdan karşı karşıya kaldığımız tablo uzun yıllar boyunca mücadele etmemizi gerektirecek bir noktaya ulaşmış durumda.
3 Temmuz 2011’de başlayan süreçte, söz konusu şike eylemleri tespit ve ispat edilmesine; UEFA, CAS ve İsviçre Federal Mahkemesi kararlarıyla 2011’de şike yapıldığı kesinleşmiş olmasına karşın kulübümüzün hakları teslim edilmemiş, suç cezasız bırakılmıştır.
VİRA 8 YAŞINDA!
Fenerbahçe ile oynayacağımız müsabakada grubumuzun bulunduğu Doğu Tribünde sezonun ilk koreografisini gerçekleştireceğiz.
Yerel bir gazetede genç yıldızımız Yusuf Yazıcı'nın LÖSEV'e yardım yaptığı haberi yer almış, LÖSEV Başkanı Üstün Ezer de bu haberi alıntılayarak pek de hoş olmayan bir uslüpla bu şekilde bir yardımın LÖSEV'e ulaşmadığını belirtmişti.
Trabzonsporumuzun 50. kuruluş yıldönümü nedeniyle yapılacak olan etkinlikler öncesinde saat: 17:30'da Beşirli Fodik'te bir araya geleceğiz.
SAYFA
<<1 - 2 - 3 - 4 - 5>>